Kolarstwo - Turystyka - Rekreacja
© 1974 -2016 Klub Turystyki Kolarskiej "KTUKOL” - Głuchołazy
KOLARSTWO - TURYSTYKA - REKREACJA Opublikowano: 10 maja 2018 admin.
UWAGA :  Maraton Kolarski odbędzie się przy normalnym ruchu drogowym. Obowiązuje przestrzeganie przepisów ruchu drogowego !!! ” ZACHOWAJ ROZSĄDEK I OSTROŻNOŚĆ” Maraton kolarski mini Audax, nie jest typowym wyścigiem kolarskim, a czasy przejazdu uczestników nie stanowią o kolejności miejsc
e - mail organizatora : elekkontakt@interia.pl tel. organizatora : 500082086 po godzinie 18.00
Biuro zawodów czynne będzie od godziny 7.30 dnia 5 sierpnia 2018 r. Biuro Zawodów mieścić się będzie w namiocie na parkingu INTERMARCHE i   BRICOMARCHE w       Głuchołazach, przy trasie maratonu, obok linii startu i mety. (ul.Grunwaldzka 2b ) Uczestnicy maratonu oraz trasy rekreacyjnej po złożeniu pisemnego oświadczenia stwierdzającego o braku przeciwwskazań zdrowotnych na udział w imprezie ( oświadczenia będzie do pobrania w biurze zawodów przed startem ) i weryfikacji opłaty startowej otrzymają zwrotny numer startowy który należy umieścić na kierownicy roweru oraz zwrotny jip do elektronicznej ewidencji przejazdu ilości rund, Na podstawie numeru startowego, zawodnik otrzyma podczas uroczystego zakończenia imprezy - medal pamiątkowy, Start zawodników maratonu AUDAX ( 112 km.) w godzinach 8.00 – 8.30 w grupach nie więcej jak 10 osób, Dobrane przez samych uczestników grupy startują,  w odstępach czasowych do 5 minut, Uczestnicy trasy rekreacyjnej mogą zgłaszać się , celem wyjazdu na trasę w godzinach 9.00 – 11.00, mając na uwadze, zakończenie imprezy w godzinach 13.00 – 14.00 Uczestnicy trasy rekreacyjnej, startują grupami, nie więcej jednak jak 10 osób, Każdy uczestnik maratonu lub trasy rekreacyjnej, sam decyduje o ilości przejechanych okrążeń, mając na uwadze bezpieczeństwo oraz zdrowie swoje i podopiecznych, W komunikatach końcowych, które zamieścimy na stronie www.ktukol.pl oraz innych portalach partnerów medialnych, organizator uwzględni ilość okrążeń przejechanych przez każdego zawodnika, Czasy zawodników nie stanowią o kolejności miejsc, Na trasie w Głuchołazach oraz Markowicach będą znajdowały się 2 obowiązkowe punkty kontrolne na których przejazd każdego uczestnika zostanie zewidencjonowany elektronicznie, Organizator zapewnia bufet odżywczy; usytuowany na parkingu INTERMARCHE oraz bufet z napojami w Markowicach, 13.00 – 14.00 uroczyste zakończenie maratonu – wręczenie okolicznościowych medali Uczestnik maratonu kolarskiego poprzez udzieł w imprezie wyraża,zgodę na przetwarzanie  danych osobowych oraz wizerunku i zdjęć dla potrzeb związanych z organizacją i promocją imprezy. Organizator nie gwarantuje wykonania zdjęć wszystkim startującym uczestnikom maratonu kolarskiego Przed udziałem w imprezie zapoznaj się z regulaminem. !!!
Masz pytania lub jeszcze się zastanawiasz - zadzwoń - jesteśmy do Waszej dyspozycji
KOMUNIKATY
Jedna pasja wielu znajomych
ORGANIZATORZY - PARTNERZY Patronat medialny :  GŁUCHOŁAZY aktualizowano: 10 maja 2018 admin.
zapisy online zakończone
W dniu maratonu w  biurze organizatora będzie możliwość dodatkowych zapisów. Organizator zastrzega możliwość zakończenia zapisow z przyczyn organizacyjnych.
Imprezę wspiera  Gmina Głuchołazy